Większość zdjęć jest moją własnością, chcesz je wykorzystać, spytaj! Kilka zdjęć z internetu.

poniedziałek, 11 września 2017

Najwyższy czas.

      
      
             Najwyższy czas coś dla Was,  czytelników mojego bloga, napisać. Wakacje się skończyły i wcale nie były udane. Były do kompletnej bani !
Mam trochę zdjęć z Augustowa, byliśmy tam zaledwie tydzień. Resztę czasu spędziliśmy w Warszawie.  Na zdjęciu "wstęp" do potężnej burzy.
    Nieprzewidziane wybryki losu  przekreśliły nasze plany urlopowe.
W każdym razie jestem i   żyję.
Pozdrawiam wszystkich moich gości.
:)))

10 komentarzy:

 1. najwyższy czas wkroczyć do jesieni
  widzę, że w dalszym ciągu podróżujesz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, już nie. Ciągle nie mogę się dostosować do, w pewnym stopniu ciągle nowej, sytuacji. Nowa, chociaż niedługo będzie już stara.

   Usuń
 2. Dlaczego miałaś nieudane wakacje? Augustów Jet przecież cudny. Pozdrawiam :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieudane, bo musieliśmy po tygodniu wrócić do Warszawy. Siła wyższa.
   :)))

   Usuń
  2. Poza tym nie potrafię poradzić sobie z tą okropną 10 dla firm. Jak mam coś tu napisać czy wgrać zdjęcia to robię się chora.

   Usuń
  3. Witaj :)
   Też miałam tylko tydzień, a właściwie 6 dni wyjazdowych na wakacjach nad morzem. I wcale z tego powodu nie uznaję ich za nieudane, cieszę się każdą chwilą, godziną, dniem, miesiącem... wszystko jedno gdzie.
   Jest tyle tematów do zdjęć, choćby tuż obok za domem, w parku, w lesie, na ulicy, skwerku czy na polu. Wcale nie trzeba daleko jeździć, aby coś mogło zafascynować.
   Gdy jestem sporadycznie w Warszawie, kupuję sobie bilet dobowy (ulgowy dla seniorów za 7,50 zł) i jadę sobie tam, gdzie mam ochotę.
   A co do Windows 10 dla firm (nie znam, mam zwykłą dziesiątkę i bardzo sobie chwalę), spróbuj wpaść do jakiejś
   kawiarenki internetowej, których pełno jest w Warszawie i pogadać na ten temat z młodymi. Może ktoś Ci życzliwie doradzi. A może masz młodzież w rodzinie, spróbuj ich poprosić o pomoc.
   Idź na kasztany, zrób zdjęcia, już lecą :) Pozdrawiam ciepło :)

   Usuń
  4. Cześć Ewuś:)
   Kopę lat!
   Wszystko zależy od tego na jakie wakacje liczysz, jakie masz plany. Liczyłam na więcej. Liczyłam na dalsze wyjazdy z Augustowa, na zwiedzanie "tego i owego". Nie wyszło. Co do komputera. Rozmawiałam , próbowałam. Jedynym logicznym wyjściem jest ponowne wgranie "7". Niestety. Nie mogę jej odszukać. Przeprowadzka w pewnym stopniu uniemożliwiła mi znalezienie wielu rzeczy w tym i tej nieszczęsnej "7". Mam nadzieję pozałatwiać to wszystko, tylko nie wiem kiedy. Czas pokaże :)
   Pozdrawiam:)

   Usuń